Michał Paszkowski

Efektywny przedsiębiorca

Komentarz w sprawie I tury wyborów


Dla mnie kampania już się zakończyła. Jestem zadowolony z osiągniętego wyniku, mimo że nie kładłem nacisku na ilość plakatów wyborczych, a bardziej na kontakt bezpośredni z mieszkańcami. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i oddali na mnie swój głos. Jestem usatysfakcjonowany, że nie związany w żaden sposób z polityką, uzyskałem taki wynik. Mogę śmiało powiedzieć, że osiągnąłem zakładany cel. 

Moi wyborcy pytają, kogo poprzeć. Uważam, że każdy powinien podjąć decyzję w zgodzie z własnym sumieniem. Nie chcę i nie mogę żądać od moich wyborców, żeby oddali głos na konkretnego kandydata. 

Mogę tylko powiedzieć, co ja sądzę na ten temat. A sądzę, że lepszym kandydatem na stanowisko wójta gminy Borki będzie pan Marcin Czyżak. Uważam, że nasza gmina zasługuje na więcej: więcej zgody, więcej szacunku, więcej doświadczenia i więcej środków unijnych, a kto, jak nie pan Czyżak, najlepiej orientuje się w tym temacie? Co najważniejsze, posiada wieloletnie doświadczenie pracy w samorządzie, która wymaga umiejętności dogadywania się z ludźmi, dyplomacji w kontaktach i przede wszystkim wysokiej kultury osobistej. 

Poza tym, nasze programy wyborcze są mocno zbliżone do siebie, co świadczy tylko o tym, że podobnie myślimy, a myślimy o tym, żeby nasza gmina rozwijała się, była przyjazna dla mieszkańców i inwestorów, była wzorem dla innych gmin. Po prostu była jednością.

Z wyrazami szacunku

Michał Paszkowski